Deníček

Deníček (12.11.2014)

12. listopadu 2014 v 10:56 | Jerry

Ahojte vočáškové! :)) Dneska tu pro vás mám první díl deníčku :) Budu tu různě kecat atd. :) A ještě tedy plánuju udělat nový design :D trošku na jiný styl, tak snad se povede :)
A jsem nemocná.. Začala jsem trochu kašlat a bolelo mě v krku a pak mě všechno bolelo, pořád sem se v noci probouzela a nějaký chvíle mě šíleně všechno bolí.. Hlavně hlava.. Včera jsem málem spadla.. Nemohla sem se udržet na nohou. A měla jsem teplotu. Jako dobrý že. Já nechcu bejt nemocná! :(
A ještě sem si vzpomněla, že mám polsat fotku do soutěže a tak jsem začla fotit.. No kdybyste viděli, jak Jerry nechtěl spolupracovat! Takže nevím, jestli tam nepošlu stejnou fotku jako do jiné soutěže.. No, dám vám sem asi tu nejpovedenějí a řekněte sami.
Dělal neskutečný rypáky! A čepici nechtěl ani vidět. tak sem ho nechala ať si dělá co chce a urazila se.. Však on za chvíli doleze pro omluvu :'D (dělá to tak)
Mělo by to být vše :) plánuju udělat článek, jak jsem pokročovala ve grafice :D takže uvidíte nějaký starší designy, ale spoustu sem jich smazala a dám sem třeba i když jsem někdy někomu dělala :)
Mějte se hezky!
 
 

Reklama