Listopad 2014

Mé průměry z předmětů

21. listopadu 2014 v 14:30 | Jerry |  Články
Už jste začli oslavovat, že jste se mě zbavili? Omyl! Mě se nikdy nezbavíte! :D
Dlouho sem tu nebyla, prostě sem se teď na chvilku na blog vysrala a hotovo. Nezlobte se. Doběhnu, ale zase tu nebudu. Příští týden píšeme skoro ze všech předmětů..
Ale teď k článku. Včera sem si počítala průměr skoro ze všech předmětů. Jo vím, že to není na průměr, ale zajímalo mě to a povím vám, jako dobrý :) Tam kde bude jenom jednička, tak to znamená, že tam mám samí jedničky a tak průměr sem ani nepočítala. Ke každýmu napíšu nějakej můj kec, tak deme na to!
ČESKÝ JAZYK: 1,5 | Budu se muset snažit!!!!! Minulé rok mi nechtěla dát jedničku a teď zatím nemám v češtině nic horšího než dvojku.. I diktáty se vydařili :D

MATEMATIKA: 1,4 | To si myslím že dobrý. No mám tam trojku, čtverku, dvojku a samý jedničky.. Trojka a čtverka je proto, že sme měli psát test na něco a ona nám dala test na něco jinýho a dvojka je čtvrtletka.

ANGLICKÝ JAZYK: 1 | S ájinou sem nikdy neměla problém a mám tam samý jedničky xD

DĚJEPIS: 1 |No chápete to? Já a jednička z dějáku!? OMG! Nenávidím děják a málem sem měla i čtverku na vízu :DD

ZEMĚPIS: 1 | S zeměpisem sem problém neměla, ale teď nám změnili učitelku, máme učitele a hrůza, ale i tak dobrý, tady sem průměr nepočítala, protože by vyšla jednička, mám tam jednu dvojku.

PŘÍRODOPIS: 1

FYZIKA: 1,3 | Dneska mi tam přibyla ještě jedna jednička.. Od sedmé mámé jinou učitelku a mám jedničky skoro pořád.

CHEMIE: 1 | V chemii nemám nic horšího než jedničku xD (zatím) teď budeme ve čtvrtek psát.. -.-

NĚMECKÝ JAZYK: 1 | Tam nemusím ani nic taky počítat, němčina je tak lehká...

A to je vše :) Tak snad se vám článek líbil a třeba sem vás nějak inspirovala. Zase tady nebudu, tak s tí počítejte.

UŽ JEN 33 DNŮ DO VÁNOC!!Objednaná grafika #18, 19, 20

16. listopadu 2014 v 20:00 | Jerry |  Ordered Graphics
Ahojte vočáškové! Dodávám nějakou tu grafiku.
Jmenovka pro Cat

Cat si objednala jmenovku. Konečně se na ty tlapky vztahují autorská práva pro mě! Péťa mi vyrobila šablonku :3 děkuju!


Pak si ještě objednala vzhled pro Seznam, jenomže nemohu to udělat, když nevím, jaké pixely (rozměry) má tvá obrazovka pc. Promiň.
Design pro Mishelle

Mishelle si objednala design ♥ No zase problémy.. :DD Pak ještě takový ty bonusky. Znáte to.


Pak teda ještě nadpisky (ty sem dávat nebudu), pozadí koemntářů, ikonku, rozzdělovač.


Pozadí komentářů pro Cat

Dělat nebudu :) Důvod? Prostý. Jo udělala jsem to špatně (moje chyba) udělala jsem to moc široké, takže některé koemnty (text) je i přes to.Zajímavý, že jenom nějakým. Takže sem to měla zkrátit (zužit) ale aby to bylo stejný a aby tam byl ten pes. Jako fájn! To mám udělat jak? Ani nemám obrázek toho čoklíka, hledala sem strašně dlouho a nemám ho a pak z něj png sem dělala asi půl hodiny! Jako vážně!? To byl jako ten první důvod.
Ale, jakže se o to pokusím že, dojdu na ten blog a hádejte co! Jako nenasralo by vás, kdyby jste někomu dělali grafiku a hned jak by vypršel limit (jakože máte napsaný pravidla min. dva týdny, což dva týdny byli, ale víte vy co znamená slovo minimálně?) tak měl na blogu novej design? Jako ok, to beru, ale!!!!!! Jako stejná barva toho designu? Stejný rozlišení vše!? Akorát jenom vyměněný jakoby obrázky? Plus teda v menu pořád moje nadpisky, které jsou určeny k designu, který jsem dělala. Týjo lidi! To je moc špatný! Jako chápu, začala jsi grafičit, ale mohla jsi to udělat po svým! A né všechno jak sem měla já! Plus teda udělala jsi free design a radíš, že to mají nastavit tam a né tam (tak jak to sem tam měla já)!! To fákt lidičky nasere!!! Jako sorráč, ale moc dobře víte, jak sem výbušná a jak mi všechno vadí! To je fakt moc! Fakt moc! Promiňte ale moc moc moc!!!!!!!! Příjde mi to i trochu kopírování :')

Proto sem to neudělala a asi ani neudělám! -.-

Teď tu dlouho nebudu.. Nebudu psát články a za dnešek vyšli tři články, takže si je prosím přečtěte když tu teď psát chvilku nebudu. Nic vám neupadne! Mějte se! Jo sem nasraná! Bože.. Pa!


Historie designů

14. listopadu 2014 v 11:53 | Jerry |  Články
Ahoj vočáškové! Tak tu mám pro vás ten článek s různými designy, co jsem vytvořila. Samozřejmě jsou tu i, který jsem třeba někomu dělala :)
Doporučuji vám si k tomu pustit písničku :D je to docela na dlouho xD

Objednaná grafika #17

13. listopadu 2014 v 14:32 | Jerry |  Ordered Graphics
Ahojte vočáškové! :* Jakpak se máte? Zítra už bude pátek! :) A já vám musím stráášně moc poděkovat! Když se totiž přihlásíte na blog, tak tam máte, kolik lidí váš blog minulý den navštívilo. Za úterý tam bylo 58! No myslela sem si, že mě jebne :D A za včerejšek 60! Jako vážně?! To není ani možný! Vždycky tam bylo tak 17.. Nemůžu tomu uvěřit!
Ale teď už k článku. Wales si objednala jmenovky. Objednala si tři, řekla si barvy a zbytek nechala na mě. Chtěla, abych si s tím vyhrála, věřili byste tomu, kdybych vám teď řekla, že jsem dělala tři jmenovky přes půl hodiny? JO dělala.. :D Hrozně mě to bavilo, sice to tak nevypadá.. Snažila jsem se, aby aspoň ten nadpis, to jméno nebylo extra nudný, taky jsem se snažila vždy dát i jiné písmo, taky že jo, ale moc to nevypadá :D
|1|

Tlapičky jsem musela si vzít z netu. Nevyráběla sem je :D To bych vážně nedala xD
|2|
Ty bubliny sem vyráběla.. Hrůza xD Ale zase sem nechtěla moc brát něčí bublinky..
|3|
A tohle mi příjde hodně obyčejný.. Když se na to podíváte pořádně, tak jsou v tom textu taky různý odstíny hnědé, ale není to tak vidět, jako u předchozích.
Tak, doufám, že se ti to aspoň trošku líbí :D Snažila jsem se co nejvíc :D
Samozřejmě velikost si uprav, tu já nikdy moc nevím, jak mám dát xD
A všimli jste si toho, že teď na grafiku nedávám zdroj? :D No co.. Nelíbí se mi to tam, kazí to tam! :D
Tak se mějte hezky a zítra by měl vyjít článek s těma designama, pokud ho neodložím na sobotu.

Deníček (12.11.2014)

12. listopadu 2014 v 10:56 | Jerry |  Deníček

Ahojte vočáškové! :)) Dneska tu pro vás mám první díl deníčku :) Budu tu různě kecat atd. :) A ještě tedy plánuju udělat nový design :D trošku na jiný styl, tak snad se povede :)
A jsem nemocná.. Začala jsem trochu kašlat a bolelo mě v krku a pak mě všechno bolelo, pořád sem se v noci probouzela a nějaký chvíle mě šíleně všechno bolí.. Hlavně hlava.. Včera jsem málem spadla.. Nemohla sem se udržet na nohou. A měla jsem teplotu. Jako dobrý že. Já nechcu bejt nemocná! :(
A ještě sem si vzpomněla, že mám polsat fotku do soutěže a tak jsem začla fotit.. No kdybyste viděli, jak Jerry nechtěl spolupracovat! Takže nevím, jestli tam nepošlu stejnou fotku jako do jiné soutěže.. No, dám vám sem asi tu nejpovedenějí a řekněte sami.
Dělal neskutečný rypáky! A čepici nechtěl ani vidět. tak sem ho nechala ať si dělá co chce a urazila se.. Však on za chvíli doleze pro omluvu :'D (dělá to tak)
Mělo by to být vše :) plánuju udělat článek, jak jsem pokročovala ve grafice :D takže uvidíte nějaký starší designy, ale spoustu sem jich smazala a dám sem třeba i když jsem někdy někomu dělala :)
Mějte se hezky!

Povídání s Jerry #1

10. listopadu 2014 v 16:21 | Jerry |  Povídání s Jerry

Ahojte vočáškové! Sice jsem říkala, že bude deníček, ale víte vy co? Lepší bude tohle :D Budou tu všemožný kecy co mě napadnou a co se děje/dělo kolem mě. Takže myslím si, že můžeme začít.

STRAŠIDELNÝ LES

Zapomenout na to, že jsem říkala, že půjdu do lesa, kde straší, se prostě nedá. A jenom řeknu: UŽ NIKDY V ŽIVOTĚ MĚ TAM NIKDO NIKDY NEDOSTANE! Ok. Zas to tak hrozný nebylo, ale když jsem byla v tom lese, tak sem si myslela, že se poseru :'D Nakonec jsem šla s úplně jiným, než bylo v plánu. Domlouvala jsem se s jednou mojí kamarádkou a její sestřenkou, ale ona řekla že tam prostě do toho lesa nepude, ale její sestřenka jo, ale je mladší :D no takže sme tam čekali s tou jednou holkou a před náma byli menší kluci.. No ten jeden se na mě podíval, trochu vypiskl a ukázal na mě :DDDDDD (no co.. byla sem trošilinku kočička od krve :') no có! (fotku nemám)). No a pak jsme došli my a že prej každá sama!!!! Jako vážně!? Sem řekla že nejdu, ale ona šla. Pak se zapřela holka za mnou ale s tou co měla jít tak šla. No a pak sme se domluvili, že je přemluvíme. Taky že se povedlo.. No a hurá do lesa. A mimochodem, přišla jsem domů a celý zasraný boty, byla tam bažina jako hovado :D. Tak.. Jako první. Bylo tam takový plátno a ona je tam taková chata a my sme se úplně přilepili na tu chatu :'D a šla po nás a byla to jedna holka z naší školy a měla nám stříhat vlasy.. Fajn.. Doprovodila nás kousíček k další svíčce a odešla na svý místo.. A najednou se z dálky ozývaly úplně hrozný zvuky!!!!! A takový ta holka: Já už dál nejdu, ani kdybych tu měla čekat hodinu x'DDD
No pak tam došla její kamarádka, která už ten les prošla a tak jsme šli tři. Deme deme a najednou tam kdosi vybafl (možná zařval, už nevím) a já jako jediná zaječela :D a pak tam na stromě bylo cosi.. Jenomže ono to bylo jako jenom převlek a já takový: to je v poho, to je tam jenom daný. A najednou tam na naás kdosi vyskočil x'D No myslela sem, že mě jebne. Pak dál byl osvícenej panďulák (jako člověk) a dal nám lízátko. Pak přišel hrob.. Když jsme čekali, tak paní klukům tam říkala, ať dávají bacha, že je tam chlap co kope hrob a že tam někde nesvítí svíčka, tak ať nezapadnou do hobu že tam spadla.. Jistě!!! Kope a já debil sem si myslela, že je díra, jenom tam kde kope.. No sem si taky říkala, že je divný že tady nic nebude? No a hoplá.. Spadla sem do toho hrobu x'DDD a tak dem a ještě z dalšího hrobu kdosi vyskočil a vylekal nás (co to bylo za zvuky si nepamatuju, jestli zařvali nebo nevím). Pak dál ta byla jakási baba něco vařila v kotlu a bezhlavej chlap.. Šel na nás!!!! Začli sme couvat, div se sme nenarazili do stromu :D a zdrhli sme dál.. Pak se tam najednou objevil někdo.. A ta holka co už ten les prošla tak se nám furt smála a ta co šla poprvý tak na ňu: ty seš úplnej debil. A teď ti jakože strašidla: tys říkala že sem debil xD najednou se tam objevil ještě další!!! A pak ještě jeden! XD a já takový: ježiši von je tady třetí xD
Jedna byla holka a měla strašnou hnusnou masku a šla na nás! Zase sme začli couvat a pak už sme moc neměli kam a bylo moc blízko a tak sme se schoulili všichni k sobě a pak na nás začla chytta a odtaovat! To bylo tááák nepříjemný! :D a tu co už v tom lese byla si ju tam nechali a nás furt ať deme dál! Pak nás dohnala a pak už tam byli jenom u konce malí fagani kteří se tam začli objevovat.. A pak hurá domů! :'D šla jsem domů po tmě a mohla sem jít lesem (zkratka) ale na to sem fakt neměla :D jo do toho lesa sme šli až poslední a kolem sedmé hodiny a domů sem se vrátila o půl osmé :D

A ještě bych ráda dopsala. Minulý pátek jsme měli psát z matiky čtvrtletku.. Ta píča (s prominutím,ale slušnějí se to nedá říct) nám dala jinou prověrku! Už to udělala po druhý a to sem dostala trojku a jinak samí jedničky v matice no a já sem první příklad co tam byl domotala, druhej sem udělala dobře a třetí sem ani nestihla... A víte vy co!? Ona mě totiž dala těžší zadání!!!!!Někteří měli fáákt to strašně těžký což bylo 5 lidí? Ani né? a já byla mezi nima.. A mám čtverků! (počítala sem i s pětkou :D)
Tak myslím si, že sem se vám teď věnovala dost :D teď to bude takhle: Když budu na pc, budu psát články a jinak obíhat přes mobil. A někdy chvílu třeba nebudu vůbec obíhat.
A mimochodem (vypadá to tak a můžete si to myslet) já si mooooc dobře všímám, kdo jak často komentuje a prostě vidím, kdo ten článek četl. Jako dobře, někdy třeba nemáte čas, přečíst dlouhej nudnej článek od Jerry, ale já budu ráda, když si pak najdete čas a přečtete a když už.. Když už ste ho nepřečetli a nemínítě přečíst konec ani začátek (úvod), tak to snad ani raději nekomentuje. A myslím si, že to můžete přečíst, protože tak často dlouhý články nepíšu a navíc, teď zase tak často ty články nevycházejí.

Mějte se hezky a papá! :*

Objednaná grafika #14, 15, 16

5. listopadu 2014 v 15:46 | Jerry |  Ordered Graphics
Ahojte vočáškové! Články byli, ale neobíhala jsem.. -.- promiňte! Doženu! :)) Namnožili se mě tu objednávky! :D Tak je tu mám :)) Akorát bohužel vás neoběhnu teď.. Teď nemám čas, tak se vám mooc omlouvám!
Design pro Kempy


Není nastavený a vše jsem ti poslala na email.

Objednaná grafika #13 - Design pro Cat

2. listopadu 2014 v 15:32 | Jerry |  Ordered Graphics
Ahojte vocáskové, Cat si objednala design, za což ji moc děkuju! Tak snad se aspoň trošku líbí :)


Objednala si ještě popisky a pozadí komentářů. Vše je na blogu :)
Děkuju za objednání!

Friends tag

2. listopadu 2014 v 12:35 | Jerry |  Tagy
Ahojte vočáškové! (nový pozdrav). Edeal mě zatagovala do friends tagu! :)) Takže mockrát děkujů! :* A rovnou jdeme na to!

1|Její jméno/přezdívka + jak ji oslovuji?
Tak, právé jméno je Péťa, přezdívka je stejná a nebo Ronnie a Bailey a oslovuji ji Péťo, Peťi,..

2|Přesné datum narození?
Nevím, jestli můžu uvést.

3|Co na ní máš ráda?
Všeciško! Je úpřimná, milá, hodná! Udělá pro mě všechno a je prostě nejlepší!!!!!!! Ve všem! :*

4|Co má ráda?
Blogování, grafičení, hranolky se sýrem, zvířátka..

5|Co nesnáší?
Spousty věcí.. týrání zvířat.. te´d mě nic nenapadá.. dobře napadá, ale ne..

6|Společné zájmy?
Dělat grafiku, blogování, milování zvířat,..

7|Jak často se vídáte?
:'((((((((((

8|Kolik má sourozenců?
Tuším že dva :D moc o nich zas tak nemluví..

9|Jakou barvu má očí?
-.- nikdy v životě to nemůžu říct do přesna.. Třeba to řeknu.. za dvacet let, ale to doufám, že už tu nebudu!

10|Má nějakého mazlíčka? Jakého? Jméno?
OMG! :D ta jich má.. dobře, asi bude něco špatně..: Pejska Beníka, kocourka Bobíka, rybičky, činčilu..

11|Hádáte se často?
Jako bohužel, ani jo.. ale my se hned usmíříme, takže je to v celku jedno :D

NOMINUJI:


To by byl celý tag :D teď vás docela tagama zavalím, ještě mě nominovala Cat do jednoho :D