Říjen 2014

Deníček s Jerrym - Halloweenský speciál

31. října 2014 v 19:20 | Jerry |  Deníček s Jerrym

Ahojte miloušové! Jo, zase deníček s Jerrym :) ale co! Nic lepšího mě nenapadlo.. :D A chci ještě říct, že se budu účastnit jedné soutěži s Jerrym a podobná fotka tam bude :)) teď sem to fotila! :D
Jerrynkovi už je dobře :) a už se tváří jako vždy :) A dneska teď večer jsem ho fotila :3 Halloweensky! Mohla jsem mu teda udělat nějakej obleček.. Ále.. Totiž vyřezala sem pomeranč x'D a říkala sem si, to bude dobrá fotečka! :* Tuhle fotku plánuji poslat do soutěže od Cat, takže mi určitě řekněte, jestli je to dobrá fotka do podzimní soutěže.. (dyžtak něco vymyslím jinýho).

Halloween TAG

29. října 2014 v 10:16 | Jerry |  Tagy
Čusák, dneska tu pro vás mám halloweenský tag :) Akorát tedy na spoustu otázek nebudu vědět co odpovědět, tak snad to nevadí a ještě teda otázky jsem si našla na internetu a překládala jsem si je :)

A jdeme na to!

Jaký je tvůj oblíbený halloweenský film?
No tak to je třeba otázka, u které vůbec nevím. Já se ani jakoby na halloweenské filmy nedívám.

Jak moc máte rádi halloween?
No protože tady se bohužel neslaví, tak ani nemám co říct. Ale kdyby se slavil tak jako hodně :)

Jaký je tvůj halloweenský zážítek?
No v podstatě žádný, ale u nás se dělá strašidelný les a když sem byla opravdu strašně malá, tak si pamatuji že jsem tam byla s mamkou a s dvouma klukama a vybafl tam někdo a mamka zapištěla :D

Vždy jsi milovala halloween?
Ne :D sem se bála :D i teď.. sem si včera zapálila svíčku a už byla úplná tma a ta baňka ve které byla dělala červený takový obrysy na zdi a bylo to červený a bála sem se :'D

Oblíbená halloweenská dekorace?
No já teda žádný dekorace nemám, ale líbí se mi, když máte jakoby skleničku na svíčku, je tam obarvená sůl na černo, stojí tam černá kočka a kouká na měsíc :D si můžete vyrobit :3

Oblíbená vůně na halloween?
No tak asi vůně nějaké svíčky :D

Oblíbená svíčka?
No :DD Nějaká jo :D

Upíři nebo zombie?
Heh, tak to nevím :D

Jaký je tvůj divný/zvláštní strach?
No.. asi z těch postav na halloween :D

Věříš na duchy?
No jak kdy :D

Opravdu někde máte i jiné otázky. Je to těžký :D
Jinak, doufám že se vám tento tah líbil a tak hezkého halloweena! (a pořádně strašidelného!)

Deníček s Jerrym (27.10.2014)

27. října 2014 v 13:24 | Jerry |  Deníček s Jerrym

Čusák, tohle je nová rubrika. Budu sem psát různý věci s Jerrym, např. co prožíváme atd. No chtěli jste více článků s Jerrym..Né? Akorát bohužel, nezačnu pěkně..


Názory #1

24. října 2014 v 14:32 | Jerry |  Moje názory
Takže ahooj!! Tento článek píšu 20.9 :D Kdyby něco.. Už se někdo ptal na asku, kdy bude.. Tak je tu!
Jinak, je možný, že na něco zapomenu a tak.. Ale děkuji moc Edeal! :D Možná víš za co děkuju, možná ne :D TAK ale jdeme na to!
A jinak ještě upozornění.. Jsou to jenom moje názory! Každý má jiný názor! Tak trošku s ohledem! A pak mi určitě napište vy do komentářů, jaký na to máte zase vy názor! :)

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: Tak tohle je i trošku problém.. Já moc do sociálních sítí nespadla.. Maximálně teda ask a blog. Jinak, já nesnáším facebook.. Ani ho nemám, ale docela dost mě štve, jak furt všichni: 'Buď dneska ve dvě na face!" A takovýto kecy.. Štve mě to no.. Dovi jak mě tam pomlouvají.. -.-

TÝRÁNÍ ZVÍŘAT: Tohle je jedna z nejhorších věcí, co se může dít! Já prostě miluju zvířátka, jsou tak sladcí a úpřimní a snad vždy i lepší než lidi! Lidi jsou na vás hnusní a pořád vám lžou do ksichtu, za to zvířátečka ne! Vždycky když to vidím ve zprávách, jak někdo týrá zvířátka, tak bych vždycky nejradši šla a udělala mu to samé a stokrát horší!!!!!!! Takový lidi by měli mít doživotí!!!!!!! A něco vám povím! Někdo mi šáhne na Jerrynka a udělá mu něco, tak ho pudu rovnou zabít!!!!!!! A UŽ JENOM KDYŽ HO NĚKDO BUDE POMLOUVAT A ŘÍKAT O NĚM KRAVINY A HNUSNÝ VĚCI, TAK NIKDY NIKDY SE MĚ NEZBAVÍ! TEN ČLOVĚK PAK BUDE PROSIT NA KOLENOU! PROTOŽE SE ZE MĚ PAK POSERE! (Jinak, vždycky když to vidím v televizi, tak se mi chce brečet! Jak moc sem ráda, že Jerry je pořád doma!

MILEY CYRUS: Tohle bych řekla, že se docela často řeší :D Já bych řekla, že se prostě rozhodla, že už nebude malá Hannah Montana.. Abych pravdu řekla, ty vlasy se k ní hodí :D ale ta hudba.. Ta se mi tak nelíbí :D ale co mě na ní nejvcí štve? To že když ji umřel pejsek, tak se s ním fotila! To je fakt humus!

PSÍ ÚTULKY: No přesně nevím jak to je.. Jak např. v americkejch filmech když se někde toulá pejsek tak ho vezmou a do několika hodin ho zabijí.. Nevím jestli to tak je a jestli je to tak tady, ale tady spíš ne.. Nevím! Ani nevím co k tomu říct.. Nikdy jsem se s útulkem nesetkala.. takže opravdu nevím..

SEBEPOŠKOZOVÁNÍ: Nevím proč tohle lidi dělají.. podle mě je to blbost.. I když já sem tomu jednou málem propadla!! Jedna holka z naší třídy.. je to cca před rokem.. Jednou se pořezala a pak pořád.. Jednou si zřezala celou ruku a pak napsala, že kvůli mě!!! Myslela sem si, že mě jebne.. Mamka tenkrtá řekla, že jestli tohle ještě jednou udělá, tak jdeme na policii.. Dokonce mě potom k tomu i vedla, abych to dělala taky.. no já se nenechala.. Ale už s tím přestala.. (obrázek, který mi poslala se zprávou, že si to udělala kvůli mě)

SEBEVRAŽDA: Já jsem docela často na dně a už dlouho bych se nejradši zabila! Neptejte se mě proč.. Ale docela mě vadí, že někteří lidé se začnou podřezávat, ale přežijí to a nebo vylezou na barák a čumí dolů jakože skočí.. To mě příjde že jenom pořebují, aby je utěšili a všichni se okolo nich motali.. Ovšem ten kdo se opravdu chce zabít, tak se podřeže tak, že se prostě zabije a nebo skočí.. vyleze a hned skočí a nečeká než si ho někdo všimne..

INSTAGRAM: Já instagram teda nemám.. Ale myslím si, že je to docela dobrá věcička.. Nevím no :D

FASTFOODY: No.. To je určitě KFC například xD normální názor.. Hlavně to nesmíte jíst pořád! :D Ale to v česku nehrozí.. :D je to dražší než normální jídlo, takže xD Ale když sme na nákupech, tak jaký jiný jídlo si tam dát, že? :D Jinak, my chodíme jenom do KFC, protože to je prostě néj! Mě totiž hamburgry nechutnají.. ani ty jiný.. ale hranolky s tím jejích kuřetem (ten obal! ♥) to mám prostě ráda no :D

KÁCENÍ STROMŮ: Nevím co k tomuto mám říct.. ale je z nich snad vše.. papír, teplo, nábytek.. Nevím co k tomu říct.. -.-

ŠIKANA: je to taky jedno z těch opravdu hodně hnusných věcí.. i já si to prožila.. pořád mě s jednou kamarádku nádávali (bylo to asi ve třetí třídě) a pak už úplně všichni.. sem se pak i bála chodit do školy.. ale! ale! mě totiž v tu dobu taťka do školy vozil autem a pak jak jel zpátky, tak ta holka, která to vedla zrovna šla do školy a on taťka u ní zastavil, seřval ju (no zavřak na ňu, ale nevím co :D) a věřte mi.. že když můj taťka řve, tak je to šílený a pak už byl konečně pokoj!!
Jinak, jedna holka s kterou mám teď tělák, tak mi říkala že dvě holky na ňu prej furt flusaly.. Chudák! ale prej to doma neřekla, že se bála.. to já bych hned šla žalovat xDDD

ZOO: Tak tohle nevím.. :D protože já strašně moc ráda jezdím do zoo.. Takže opravdu nevím.. Ale možná víte, jak se třeba když ste u moře, tak se tam dá jezdít na delfínech, tak to je drží a vy když se jdete projet, tak to podporujete.. nevím..

NÁZORY NA NĚKTERÉ Z AFFS: O tohle si napsala Edeal :D Takže! Jenom na někoho :D

EDEAL: Edeal je pro mě jedna z těch nejužasnějších, nejupříměnších blogerek! Připadá mi, že na můj blog chodí dennodenně, i když ví, že já nemám na články čas :D Já taky chodím pořád na její blog, ale komentovat na mobilu.. to je k zabití!" Mám ji moc ráda, protože mě vždycky podrží (jako Péťa :D) a dodrží slovo a je prostě úžasná! Milá, hodná, prostě úžasná! :D Mám ji moc ráda! Protože je to jedna blogerka z těch, díky kterým mě baví tu být :)

PÉŤA: No.. Ty seš jak prostě úžasná blogerka, tak kamarádka! Nikdy jsi mě nezklamala! Ale vždyť ty všechno co si o tobě myslím, tak víš :D Si prostě néééééj!!! :** Jako Edeal :D Opravdu když ti skoro každej den píšu, tak nevím co říct teď :D Protože ti vždycky řeknu úplně všechno, protože vím, že na tebe se můžu spolehnout a nikdy to nikomu neřekneš! :)

DRZOUNKA: Takže moje milá! :D seš prostě super! :D Mám ráda tvůj styl.. Moc! :D Jak psaní článků tak všechno okolo! Hodně se mi líbí, jak si správně sprostá :D No nevím co říct :D je to staršně těžký psát něco o sých affs :D


Takže! Už nevím co říct.. Všichni jste úžasní! Takže budu ráda, když mi do komentřů napíšete vy, jaké máte názory a popřípadě, co vás zase za názory zajímá! Jinak, nikdo se neurážejte! Že vy tu nejste atd! :)

I ♥ YOU!

99 otázek

22. října 2014 v 12:22 | Jerry |  Tagy
Čusák! Drzounka mě tagovala :*** Za což jí strašně mooooc děkuju!! Hrozně se mi ten tag líbí! :* ♥
Jinak.. dá mi strašnou makačku, takže budu ráda, když to opravdu přečtete!
A kdo se vopováží tak napsat jenom: Máme toho hodně stejnýho.
Tak mu spřerážím pracky na místě! -.-99 otázek:


CO BYL TVŮJ..:

1. Poslední nápoj? čaj
2. Poslední telefoní hovor? s holkou z naší třídy
3. Poslední SMSka? s Péťou
4. Poslední písnička, kterou si poslouchala? Wiggle
5. Naposled, co jsi plakala? čoveče! Už je to dlouho.. až moc podivné

UŽ JSI NĚKDY..:

6. Šla na rande s někým dvakrát? ne
7. Byla nevěrná? ne
8. Někoho políbila a litovala toho? ne
9. Ztratila něco zvláštního? Toho by se našlo..
10. Byla skleslá, smutná? Sem furt..
11. Byla opilá a zvracela? Ne, ale chtěla bych xD

3 OBLÍBENÉ BARVY:

12. modrá
13. hnědá
14. béžová

TENHLE ROK UŽ JSI:

15. Našla nového kámoše/kámošku? No.. ztratila
16. Zamilovala se? No.. já ani nevím :'D
17. Smála se, až brečela? JO :D Z Péťi xDDD
18. Potkala někoho, kdo změnil tvůj život? Nevím..
19. Objevila pravého kamaráda? Jasné!
20. Zastihla někoho, kdo o tobě mluví? Bohužel..
21. Políbila někoho, kdo chce být tvůj dobrý kamarád? Ne :/
22. Kolik máš opravdových přátel, kterým plně důvěřuješ? jednoho...
23. Kolik chceš mít děti? dvě :)
24. Máš nějaké zvíře? JoJO! Jerrýna a Remíka
25. Chceš si změnit jméno? Ani né :D ale příjmení asi jó..
26. Co jsi dělala na své poslední narozeniny? Dostávala dárky? :O
27. V kolik ses dneska vzbudila? v šest...
28. Co jsi dělala včera o půl noci? Poslouchala písničky xD
29. Něco, čeho se nemůžeš dočkat? VÁNOCE!!!
30. Naposled co viděla svojí mámu? Dneska ráno :D
31. Jaká by byla jedna věc, kterou bys mohla změnit na svém životě? Toho, čeho se bojím.. a nebo ještě něco..
32. Co právě teď slyšíš, posloucháš? Jak Jerry chrápe :'D
33. Mluvila jsi někdy s osobou se jménem Tom? OMG! Skoro každej den :D
34. Co ti teď leze na nervy? V podstatě nic.. JO! Je mi zima! -.-
35. Nejvíc navštěvovaná stránka na netu? blog.cz, youtube.com
36. Jaké je tvoje právé jméno? Hádej! :*
37. Přezdívky? Nemám..
38. Chodíš s někým teď? NE!!!! :(((((((
39. Znamení zvěrokruhu? rybička?
40. Jsi muž nebo žena? chachá!!! já sem muž!!! To čumíte!
41. Kam jsi chodila na základní školu? -
42. Střední škola? Jako vážně?
43. Vysoká/univerzita? Pokud se tam dostanu..
44. Barva vlasů? měděná (řek kadeřník)
45. Vlasy krátké/dlouhé/žádné? žádné? xDDD asi dlouhý
46. Výška? cca 158 cm
47. Seš do někoho zamilovaný teď? NÉ! VŮBEC! -.-
48. Co máš na sobě ráda? Nic?
49. Máš piercing? ne
50. Máš kérku? ne
51. Pravák nebo levák? pravák

PRVNÍ..:

52. Chirurgický zákrok? wtf..
53. Piercing? ne
54. Nejlepší kamarád/ka? jak jako první?
55. Sport/aktivita kterou si dělala? Si děláte prdel? xD
56. Dovolená/zájezd? -
58. Značka prvních párů bot? Nó.. Jako ta známá značka tak to sou converksy :33 to víte.. sestřička je chtěla, tak já musela taky :D už sou mi malý -.- hódně malý!

PRÁVĚ TEĎ..:

59. Jíš? ne
60. Piješ? ne
61. Chystáš se? ne
62. Posloucháš? Jak si Jerry vylizuje prdel.. (už dospinkal)
63. Čekáš? jó! na žrádlo! :*

TVOJE BUDOUCNOST?

64. Chceš děti? jo
65. Chceš se vdát? jo
66. Plánuješ kariéru? nevim

CO JE LEPŠÍ?

67. Rty nebo oči? obojí :)
68. Objímání nebo držení za ruce? objímání :)
69. Menší nebo vyšší? Vyšší!
70. Starší nebo mladší? na věku nezáleží.. samozřejmě něplatí to vždy
71. Romantický nebo spontální? -
72. Svalnaté ruce nebo břicho? břicho, ale né přehnaně :)
73. Hlučný nebo tichý? jak kdy :D
74. Vztah nebo úlety? asi vztah.. co já vím..
75. Trouble maker nebo opak? -

UŽ JSI NĚKDY:

76. Políbila neznámého člověka? ne
77. Pila silná alkohol? ne -.-
78. Ztratila brýle nebo čočky? ne :D
79. Spala s někým na první schůzce? OMG! Víte, že je mi 13? :O
80. Zlomila někomu srdce? nevím..
81. Měla zlomené srdce? jo :'(
82. Byla zatčena? ne xD
83. Někoho přitahovala/okouzlovala? Já? Haha!
84. Plakala, když někdo umřel? jo..
85. Vzdala ses něčeho, abys pomohla kamarádovi? Jo! xDDDDDDDD že P... xD

VĚŘÍŠ V:

86. Sebe? -
87. Zázraky? možná
88. Lásku na první pohled? jo
89. Existenci ráje? -
90. Santa Claus? ne xD
91. Políbení na první schůzce? nó.. asi jo
92. Existenci Andělů? ne


ODPOVĚZ PRAVDIVĚ?

94. Měla jsi někdy najednou víc než 1 přítele? ne
95. Zpívala jsi dneska/večer? ještě ne :D
96. Někdy někoho podvedla? ne
97. Kdybys mohla jít zpět ve tvém životě, kam až by jsi zašla?
toho by se našlo..
98. Kdybys mohla vybrat jeden den v minulém roce a oživit si ho, jaký by to byl? to bych si musela rozmyslet..
99. Odpovídala jsi pravdivě? ANO! :D


No mě mrdne.. KONEČNĚ TO MÁM ZA SEBOU A VY SI TO UŽIJETE! :*

Taguju (nemusíte to dělat, ale budu ráda :D)PROJEKTY

20. října 2014 v 15:26


SOUTĚŽE

20. října 2014 v 15:13 | Jerry

SOUTĚŽE

BLESKOVKY

KVÍZYJERRY

20. října 2014 v 14:53 | Jerry

ČLÁNKY

VIDEA

ORDER GRAPHICS

20. října 2014 v 14:49 | Jerry
DESIGN

GIF


Objednaná grafika #12

17. října 2014 v 14:04 | Jerry |  Ordered Graphics
Ahojte! :)))) Péťa si objednala gify.. no myslela sem si, že mě jebne.. Prej: vyber sama jaký..
Já řeknu jo jasně.. jenomže pak když si to video pustím, tak jako dělá si prdel!? Nikde nic z čeho by šel udělat dobrý gif.. -.-
Takže.. pokud by byl někdo, kdo by náhodou chtěl objednat si gif, tak rozhodně napsat od kud po kud gif chcete!
A tady jsou!