Září 2014

Tak tohle už je vážně moc!

18. září 2014 v 19:41
Tak tohle je vážně moc!

Takže lidičky moje zlatý, tohle už mě nebaví! Tohle už mě sere! Sorry ale v tomhle článku budu asi hodně sprostá, a když prvňáci vám řeknou, ať jdete do piči, tak si nestěžujte, že sem sprostá.. Protože já sem sprostá.. Ale na blogu se snažím, abych nebyla!

Půjdeme asi uplně od začátku.. A ještě chci říct, že si tímhle pěkně posviním blog a že mě začnete nenávidět, ale víte co? Ten kdo opravdu měl můj blog rád (jak všichni tvrdili) tak se nic nestane a navíc, mě je to teď momentálně u prdele.. Klidně mě začnite hajtovat apod.

Takže jdeme na to!

Když sem začínala s blogem, našla sem si tu takovou jakoby "kamarádku". Chatovali sme apod. různě se to tak táhlo.. Ale pak mě začla obviňovat, že já ju kopíruju, že já ji beru nápady a takový ty kecy, když se třeba vám daří a někdo vám to prostě závidí.. Přesně tohle měla ve videu youtuberka Anette380, holka natočí na YT videoklip kterej je užasnej a závidí ji, protože to nedokáže a tak ji začne psát vymyslený sračky.. Takže se to tak různě motalo a motalo. Hádky a hádky.. Tolik obvinění na mě padlo.. A to je zajímavý, že snad vždycky jenom když se mi dařilo.. Dokonce jsme se pak i usmířili ale pak zase cosi vytáhla a bylo to.. Jenomže já sem prostě člověk, kterej si nikdy lež neuzná! I kdyby ho měli zabít.. Já prostě když to není pravda, tak nikdy neustoupím! Já jsi jdu prostě za svým.. Jak se říká: moudřejší ustoupí, piča zůstane. Ano, já jsem ta piča a něco vám povím! Sem na to hrdá! Sice piča ale co..
Nejsem ten člověk, kterej má prostě super život, nemá žádný překážky nic.. Já bohužel kvůli tomu, čeho se bojím, tak takovej život nemám.. Myslela jsem si, že aspoň na blogu budu takhle žít.. Bez problémů! A ono ne! On mi to někdo pěkně vymatlanej člověk kterej jenom žárlí musí kazit! Prej originalita.. Pché! To říká ta pravá! A jestli si ty myslíš! Však víš ne? Tak piš si o mě co chceš, ale mě se nezbavíš! ;D
Ano, chtěla sem s blogem skončit.. Jo chtěla! Prostě ten čas není.. Ale lidičky, po tomhle co se to stalo, tak neskončím!!! Už jen proto, že sem přece ta piča ne? xD a stěhovat se taky nebudu! Smířim se s bordelem, protože to by byla ta největší chyba.. To by se ten člověk totiž radoval.. Ale já zas tak vymatlaná nejsem!
Vím, že jsou tady dva lidi, kteři to ví, o čem mluvím! Ale nevadí!

Ovšem.. Chci říct, že ten dotyčný tohle už opravdu přehnal.. A tohle už se ignorovat nedá! Protože mě nikdo srát nebude!! Nikdo mi nebude lízt do mýho života! Obzvlášť takový lidi, kteří si nejdřív hraji na kamarádku, vy jim jak kokoti všechno možný vykvákáte a pak vam budou dělat takový odporný věci..

Další věc.. Na tom blogu sem snad půl roku nebo rok nevím přesně sem tam nebyla.. Ale dneska mi Péťa říkala, že je nasraná a nebo co a trošilinku se prokecla.. Takže sem na ten blog prostě šla.. No a bylo to.. Tohle prostě normální člověk neudělá! Tohle fakt udělá tak blázen nebo člověk, kterej má prostě mozek v prdeli.. Aspoň vím, od koho byli ty krásné anonymi! Ale já sem to stejně věděla xD a taky sem se šla kouknout na email.. Jestli tam náhodou není nějakej mailíček. No naštěstí nebyl.. Protože to bych ták vybouchla, že by každej litoval..

Klidně si mě začněte nenávidět.. Klidně! A abych vám to řekla, to co mi ten dotyčný psal, tak to je k neuvěření.. Opravdu jako.. To už pak ani nebyla hádka.. To bylo obtěžování! Připadalo mi to trošku i jako uchylný.. Bohužel, i já se na internetu setkala s uchylem..
A jakou má člověk adresu blogu, to už je na něm.. Každý si něco zvolí.. Protože ty někoho obviňuješ, ale nepodíváš se ani co děláš ty.. Ach bože.. Kéž by jsi to tak viděla! Řekla bych, že tuto hnusárnu ten dotyčný nedělal jenom mě.. Protože je tu na blogu jedna holka.. Sice blog dřív neměla, ale navštěvovala milion blogů.. A kámoším se s ní.. Zajímalo ji, jestli mám s někým problémy tady a já řekla jo a prostě tak.. Pak mě na toho dotyčnýho i donášela.. Nikdy sem nepochopila proč.. Jednou mi i donesla, že jí nejde spustit blog.. A někde sem četla, že když někdo někoho nahlásí, tak se takový věci dějí.. Já sem teda nikoho ještě nenahlašovala, takže si myslím, takže nevím, jak to probíhá.. Myslím si že ji snad někdo nahlásil.. Takže já nebyla jediná oběť nebo co? Ale pak už mě to začlo srát.. Už sem o tom člověku nic nechtěla slyšet! Přestávalo mě to bavit.. Takže sem ji řekla, ať už toho nechá..

Kdo ví, o koho se jedná, nepište to do komentářů kdo to je.. Sice nemám ráda anonymitu, ale..

Chtěla sem toho říct víc.. Ale.. Nemůžu myslet na všechno.. Vím, že tohle je jedná velká chyba z několika.. Ale takhle já se buzerovat nenechám!

Jinak chci moc poděkovat Péťi, za to že je pořád se mnou a že se mě zastává! Je to prostě nej kámoška! Co na to říct..

Závistiví lidi jsou ze všech nejhorší..

Nechápu proč lidi věci překrucují uplně na jiné..

Doufám, že vám se takováhle škaredá věc nikdy nestane! Mám vás ráda.. Hlavně ty moje affíka :) abych pravdu řekla, tak nejvíc sem zvědavá na komentář od Edeal.. Jo.. Je vždy taková upřimná a teď mě to teda hodně zajímá..

(Ten Jerry je ale hajzlík xD večeřím u sebe v pokoji a strašně chce jít za mnou :D no jo, žrádlo, jindy by ho musel člověk nutit..)

A navíc.. Zrovna sme si ve světu lidí říkali, že takový problémy nemáme v sobě dusit.. No jo.. Ake jedinýmu komu to můžu říct, tak je Pét´a.. Ake zrovna když sem se to dozvěděla, tak mi volala kamoška.. T bylo ale štestí.. Možná bych flákla s tabletem xD všechno tohke píšu na tabletu -.-

Tak to je asi vše.. Hejtujte mě, nadávejte mi.. No poslušte si! Aspoň budu vědět kdo je pravej ;)